Biznesowe rozgrywki piłkarskie • wynajem i organizacja wydarzeń sportowych
22 243 07 72info@halapilkarska.pl
Hala Piłkarska Bemowo

3 KOLEJKA LIG BIZNESOWYCH

Naprawdę ciekawe i emocjonujące mecze za nami w Lidze Biznesu. W środę pierwsze zwycięstwo zanotowała ekipa Ids Bud pokonując Cezara 6:3. W meczach czwartkowych Warszawska Ferajna prowadziła już z Loando trzy do zera, ale chyba poczuła się zbyt pewnie i ostatecznie mecz zakończył się remisem 4:4. Wielkie brawa dla drużyny Piotrka Biernatowskiego, za ambicję i walkę do końca. Równie wyrównany był mecz Papadensy - Pure Auto, drużyny szły "cios za cios", ale ostatecznie w końcówce skuteczniejszi okazali się zawodnicy Papadensów i to oni zwyciężyli 7:4.

W 1 Halowej Lidze Biznesu, Caritas Polska pokonuje Orła Cień 7:3 a Media Markt zwycięża Coca Colę 9:6. Znów formą strzelecką błysnął Maciej Dubicki, notując w tej kolejce cztery trafienia. Zawodnik Caritasu jest samodzielnym liderem klasyfikacji strzelców. W drugiej lidze, po dobrym starcie formę zgubili gdzieś gracze FC Nankacu przegrywając z Adrog Team 3 do 5. Z kolei pierwsze zwycięstwo na boiskach naszego obiuktu odnotowali gracze TVP Sport, pokonali Tchibo Polska 8:6. Pozostałe mecze to Espiro - ADP Polska 12:9 i Geriatric - Zakwas 8:4.

Niebawem przedstawimy "szóstki" kolejki w obu ligach, a już od jutra kolejne pasjonujące widowska na Hali Piłkarskiej :). 

Zaufali nam

DPD Polska
Leroy Merlin
PZU
Baker McKenzie
PWPW
Naczelna Rada Adwokacka
Carolina Toyota Wola
InterCars
Cinema City
TVP
Legia Soccer Schools
BGŻ BNP Paribas
PKP PLK