Biznesowe rozgrywki piłkarskie • wynajem i organizacja wydarzeń sportowych
22 243 07 72info@halapilkarska.pl
Hala Piłkarska Bemowo

LIGA OPIS WYDARZEŃ SZÓSTEJ RUNDY SPOTKAŃ

W Lidze Biznesu obejrzeliśmy tylko dwa mecze, dwa zostały przełożone, a ZTM nie dotarł po raz kolejny na zawody i oddał walkowera. Lider tabeli Kordiał pokonał Eservice 5:3. W kadrze Kordiału pojawiło się kilku nowych zawodników i zaprezentowali się na prawdę dobrze. Szczególnie gracz środka pola Sergiej Zahidulin rozegrał świetny mecz. W drugim spotkaniu Loando pokonało Cezara wysoko, 5:1. Dzięki coraz lepszej formie w ostatnich tygodniach są już na drugim miejscu w tabeli.

Pierwsza Liga Halowa to jak zawsze dużo emocji, a przede wszystkim bramek. Royal Cars wygrywa kolejny mecz, tym razem z Caritas Polska 11:7. Trzecia wygrana z rzędu na koncie graczy Orła Cień, 9:6 z Media Markt. Dobrej passy z poprzedniej kolejki nie podtrzymali piłkarze Coca Coli, notują porażkę z King Dystrybucja 7:4.

W drugiej lidze również 3 mecze. PKO Ubezpieczenia wysoko pokonuje FC Nankacu. Drużyna Nankacu miała walczyć o najwyższe cele w lidze, ale chyba tego sezonu nie zaliczą do udanych. Skutecznością błysnął napastnik PKO, Kamil Zawistowski, do siatki trafił aż 6 razy. Wyrównane mecze pomiędzy ADP Polska i Zakwasem 8:9 oraz Geriatricem a TVP Sport 8:6.   

Zaufali nam

DPD Polska
Leroy Merlin
PZU
Baker McKenzie
PWPW
Naczelna Rada Adwokacka
Carolina Toyota Wola
InterCars
Cinema City
TVP
Legia Soccer Schools
BGŻ BNP Paribas
PKP PLK