Biznesowe rozgrywki piłkarskie • wynajem i organizacja wydarzeń sportowych
22 243 07 72info@halapilkarska.pl
Hala Piłkarska Bemowo

MECZE LIGOWE CO DZIAŁO SIĘ W ZESZŁYM TYGODNIU

W pierwszej Lidze Halowej doszło to małej niespodzianki. Faworyzowany Royal Cars uległ ekipie Orła Cień 13:4. Należy jednak zwrócić uwagę, że Royal Cars stawił się na to spotkanie mocno osłabiony i cały mecz rozegrał bez jednego gracza. Mimo ambitnej i sportowej postawy nie dali rady przeciwstawić się rywalom. Dzięki temu zwycięstwu Orła Cień został liderem tabeli. Drugi mecz w tej lidze to zacięta potyczka pomiędzy Caritas Polska a Coca Colą, wynik 5:4. 

Na niższym poziomie rozgrywek również ciekawie. Bardzo wyrównane spotkania pomiędzy TVP Sport - Espiro 6:5 oraz FC Nankacu - ADP Polska 4:5. W tej lidze każdy może wygrać z każdym i ciężko wskazać faworyta w wielu meczach. Jedynie Adrog Team kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Tym razem ogrywają Geriatric 7:3. Wydaje się, że są murowanym faworytem do pierwszego miejsca, ale pamiętajmy że czekają nas jeszcze play-offy i ktoś może pokrzyżować im plany. Tchibo oddaje walkowera w meczu z PKO Ubezpieczenia.

W Lidze Biznesu odbyło się jedno zaległe spotkanie. Drużyna Pure Auto zaprezentowała się fatalnie, jakby nie wyszli na boisko i ulegli dobrze dysponowanym graczom Eservice aż 12:2.

Zaufali nam

DPD Polska
Leroy Merlin
PZU
Baker McKenzie
PWPW
Naczelna Rada Adwokacka
Carolina Toyota Wola
InterCars
Cinema City
TVP
Legia Soccer Schools
BGŻ BNP Paribas
PKP PLK