Biznesowe rozgrywki piłkarskie • wynajem i organizacja wydarzeń sportowych
22 243 07 72info@halapilkarska.pl
Hala Piłkarska Bemowo

I KOLEJKA SPOTKAŃ LIGOWYCH, KRÓTKIE PODSUMOWANIE

Za nami pierwsze mecze sezonu Jesień 2020. W Lidze Biznesu grającej na boisku zewnętrznym odbyły się trzy spotkania. Najbardziej emocjonująca okazała się potyczka drużyn Loando z ekipą Ids Bud. Po pełnym zwrotów akcji meczu, ostatecznie lepsi okazali się gracze Loando, zwyciężając 5 do 4. Pozostałe mecze były mniej wyrównane. Drużyna, która już raz wygrała naszą ligę - Papadensy, a teraz ponownie wróciła do rozgrywek spradzić "co u nas słychać", bezproblemowo pokonała PKP PLK 11:3. Natomiast weteran Ligi Biznesu, Cezar pewnie pokonał ZTM 7:3, który po rekatywacji ponownie zdecydował się spróbować swoich sił w rywalizacji o punkty ligowe. 

W Lidze Halowej mamy dwie ligi. W pierwszej dywizji Media Markt wygrywa 8 do 7 z ekipą Caritas Polska. King Dystrybucja pokonuje Coca Colę 6:4. W drugiej lidze mieliśmy dwie deklasaje, FC Nankacu pokuje Tchibo Polska 13:1, Adrog Team : ADP Polska 15:5. PKO Ubezpieczenia wygrywa 9 do 5 z doświadczoną drużyną Geriatric, zaś ekipa TVP Sport, która minionym sezonie rywalizowała na boisku zewnętrznym, teraz zapłaciła frycowe w lidze w hali i uległa Zakwasowi 7:2. Na uwagę zwraca znakomita forma strzelecka kilku graczy na starcie sezonu. Marcin Sadowski (PKO Ubezpieczenia) - 6 goli, Łukasz Barankiewicz (King Dystrybucja) - 5 goli, Bartek Niemyjski (Zakwas) - 5 goli, Max Bodniuk (Adrog Team) - 5 goli.

A już w tym tygodniu będziemy mogli zobaczyć kilka ekip, które puazowały w pierwszej kolejce. Jesteśmy ciekawi ich formy. Widzimy się na zielonej murawie.     

Tarcza finansowa 2.0

Zaufali nam

DPD Polska
Leroy Merlin
PZU
Baker McKenzie
PWPW
Naczelna Rada Adwokacka
Carolina Toyota Wola
InterCars
Cinema City
TVP
Legia Soccer Schools
BGŻ BNP Paribas
PKP PLK