Biznesowe rozgrywki piłkarskie • wynajem i organizacja wydarzeń sportowych
22 243 07 72info@halapilkarska.pl
Hala Piłkarska Bemowo

3 KOLEJKA LIG BIZNESOWYCH

Naprawdę ciekawe i emocjonujące mecze za nami w Lidze Biznesu. W środę pierwsze zwycięstwo zanotowała ekipa Ids Bud pokonując Cezara 6:3. W meczach czwartkowych Warszawska Ferajna prowadziła już z Loando trzy do zera, ale chyba poczuła się zbyt pewnie i ostatecznie mecz zakończył się remisem 4:4. Wielkie brawa dla drużyny Piotrka Biernatowskiego, za ambicję i walkę do końca. Równie wyrównany był mecz Papadensy - Pure Auto, drużyny szły "cios za cios", ale ostatecznie w końcówce skuteczniejszi okazali się zawodnicy Papadensów i to oni zwyciężyli 7:4.

W 1 Halowej Lidze Biznesu, Caritas Polska pokonuje Orła Cień 7:3 a Media Markt zwycięża Coca Colę 9:6. Znów formą strzelecką błysnął Maciej Dubicki, notując w tej kolejce cztery trafienia. Zawodnik Caritasu jest samodzielnym liderem klasyfikacji strzelców. W drugiej lidze, po dobrym starcie formę zgubili gdzieś gracze FC Nankacu przegrywając z Adrog Team 3 do 5. Z kolei pierwsze zwycięstwo na boiskach naszego obiuktu odnotowali gracze TVP Sport, pokonali Tchibo Polska 8:6. Pozostałe mecze to Espiro - ADP Polska 12:9 i Geriatric - Zakwas 8:4.

Niebawem przedstawimy "szóstki" kolejki w obu ligach, a już od jutra kolejne pasjonujące widowska na Hali Piłkarskiej :). 

Tarcza finansowa 2.0

Zaufali nam

DPD Polska
Leroy Merlin
PZU
Baker McKenzie
PWPW
Naczelna Rada Adwokacka
Carolina Toyota Wola
InterCars
Cinema City
TVP
Legia Soccer Schools
BGŻ BNP Paribas
PKP PLK